1397/09/25 - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز کلنگ زنی عملیات اجرایی پروژه مجموعه تندرستی و محوطه سازی کیلینک ویژه

آغاز کلنگ زنی عملیات اجرایی پروژه مجموعه تندرستی و محوطه سازی کیلینک ویژه

 روز سه شنبه مورخ شانزدهم  تیر 97 طی مراسمی کلنگ زنی عملیات اجرایی پروژه مجموعه تندرستی و محوطه سازی کیلینک ویژه انجام گردید .در این مراسم  جمارانی فرماندار ،وزیریان رییس بیمارستان ،غفاری مدیریت بیمارستان و نیز برخی مدعوین حضور داشتند

دکتر وزیریان رییس بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه در این مراسم توضیح داد  : این پروژه که در قالب محوطه سازی کلینیک ویزه انجام میشود شامل جاده سلامت مخصوص پیاده روی به متراژ600متر ، مسیر تردد دوچرخه با متراژ 150متر،زمین دوی سرعت ،مکان بازی کودکان،زمین چند منظوره ورزشی و زمینهای ورزش همگانی میباشد .

وزیریان گفت: این پروژه که با اعتبار استانی و با حمایت و مساعدت فرماندار فیروزکوه انجام میشود مکانی مناسب برای ترویج ورزش همگانی و بهبود سلامت جامعه محسوب میشود .

وی اضافه کرد : درواقع همانطور که کلینیک ویژه مکانی برای درمان بیماریها محسوب میشود ، ایجاد مجموعه تندرستی در محوطه کلینیک ویژه نیز فضای مناسبی جهت پیشگیری از بیماریها بشمار می اید.

همچنین افزود: از ویژگیهای این مجموعه تندرستی ایجاد جاده سلامتی مخصوص پیاده روی و مسیر تردد دوچرخه در مسیریر تردد دوچرخه در سطحی صاف و بدون شیب است که بسیار مناسب سالمندان و بیماران است .

رییس بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه در پایان گفت :جاده سلامتی سطح صاف این مجموعه با متراژ 600متر از طولانی ترین جاده های سلامتی سطح صاف در کشور بوده و در کنار جاده سلامتی باشگاه انقلاب تهران بشمار میرود و امید است با ایجاد این مجموعه گام مهمی در بهبود سلامتی و پیشگیری از بیمارهای مردم عزیز این شهرستان و سایر هموطنان برداشته شود

 

 


١٣:٤٦ - سه شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٥٦٣٧    /    تعداد نمایش : ٥٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.