1398/11/06 - 
1 2
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان:

معاون تحقیقات دانشگاه: ارتقای کیفیت کتابخانه های بیمارستان ها در دستور کار است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر افشین زرقی  در مراسم گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار که در سالن شهید بهشتی دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: کتابداران در دسترس ترین افراد در حلقه حرفه کتابداری هستند.

وی با اشاره به وجود کتابخانه های بسیار قدیمی در شوش و جندی شاپور تاکید کرد: کتاب و کتابخانه در کشور ما سابقه ای بسیار طولانی دارد و وجود سنگ نوشته های بسیار قدیمی در کشور نیز نشانگر این موضوع است.

 معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه دگردیسی رشته کتابداری نسبت به سایر رشته های کشور سرعت بیشتری داشته است، گفت: پس از مقطع دکتری کتابداری که با فاصله نسبتا زیادی پس از مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشورایجاد شد، اهمیت این رشته بسیار مورد توجه قرار گرفت.

 دکتر زرقی با اشاره به اینکه در طول شش سال اخیر در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیش از چهار هزار کلاس و کارگاه توانمندسازی برگزار شده است، یادآور شد: معتقدیم رشد یک فرایند تدریجی و ادامه دار است.

 وی همچنین با اشاره به لزوم توامندسازی دانشجویان در حوزه پژوهش، بر ضرورت گذراندن کارگاه های آموزشی برای دانشجویان به ویژه دانشجویان دکتری تاکید کرد.

 در ادامه این مراسم  کتابداران و کارشناسان حوزه اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه به بیان ظرفیت ها، چالش ها و نظرات خود درباره این حوزه پرداختند.

 


٠٩:٥٧ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٥٥٩٠    /    تعداد نمایش : ٧٨خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.